nCP - Cała wyspa w jednym miejscu

Boże Narodzenie 2012: Odliczanie do świąt wraz z Kalendarzem Adwentowym (DZIEŃ 13)

 

Boże Narodzenie 2012Nie ma to jak grudzień - najbardziej magiczny i najdłużej wyczekiwany miesiąc w całym roku. W sumie trudno się temu dziwić, skoro to właśnie wtedy obchodzimy najhuczniejsze święta, jakie obecnie istnieją - Boże Narodzenie! Wspaniałe dekoracje, piękna muzyka, prezenty, rodzina i ta nieodłączna atmosfera. Naprawdę nie ma lepszego okresu w roku jak właśnie grudzień. Postanowiliśmy, że w tym roku nadamy świętom jeszcze więcej smaku, a właściwie - oczekiwaniu na nie. Nim przejdziemy do konkretów, zapraszam do obejrzenia krótkiego, bo zaledwie minutowego wideo reklamujące świętowanie na nCP:


 

Pierwszy raz w historii tego bloga prezentujemy Wam... Kalendarz Adwentowy! Każdego dnia, od 1 grudnia aż do samej wigilii Bożego Narodzenia, odkrywać będziemy kolejne okienko w naszym specjalnym kalendarzu. Każde z nich kryje inną niespodziankę i nigdy do ostatniej chwili nie wiadomo co to jest. Mamy tam ukryte imprezy blogowe, konkursy z nagrodami, aktualizacje bloga i wiele, wiele innych niespodzianek! Nigdy nie wiadomo co wydarzy się jutro...

 

KALENDARZ ADWENTOWY - 13 GRUDNIA:

Kalendarz Adwentowy

(kliknij w kalendarz, aby powiększyć)

 

DZISIEJSZA NIESPODZIANKA - 13 GRUDNIA:

Kalendarz Adwentowy - dzień 13

Druga edycja naszego konkursu "Spotkaj Mnie" dobiegła do końca! Dzisiaj, tj. 13 grudnia 2012, około godziny 17:00 pojawi się wpis z podsumowaniem i oczywiście wynikami naszej zabawy. Zobaczymy, których szczęśliwcom udało się spotkać pomarańczowego pingwina i zgarnąć nasze nagrody. Więcej informacji TUTAJ.

 

ARCHIWUM NIESPODZIANEK:

Kalendarz Adwentowy - dzień 2 Kalendarz Adwentowy - dzień 2 Kalendarz Adwentowy - dzień 3 Kalendarz Adwentowy - dzień 4 Kalendarz Adwentowy - dzień 5 Kalendarz Adwentowy - dzień 6 Kalendarz Adwentowy - dzień 7 Kalendarz Adwentowy - dzień 8 Kalendarz Adwentowy - dzień 9 Kalendarz Adwentowy - dzień 10 Kalendarz Adwentowy - dzień 11 Kalendarz Adwentowy - dzień 12 Kalendarz Adwentowy - dzień 13

 

Wróć już następnego dnia, aby zobaczyć, co kryje za sobą kolejne okienko w naszym Kalendarzu Adwentowym! Z pewnością nie będziecie chcieli przegapić żadnej z zaplanowanych przez nas niespodzianek ;)

 

A tymczasem... życzę wszystkim przyjemnego oczekiwania na wigilię i wesołych świąt! :)

 

~Sebapilka